Me Marrveshje

2016 VW Volkswagen Golf Automatik Benzin

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka VW Volkswagen
Modeli Golf
Kilometrazha 72 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa N/A
Motorri 2.0
Viti 2016
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E zezë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • Telefon automjeti
 • Raft drejtues
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (një disk)
 • CD (më tepër disqe)
 • MP3 (një disk)
 • DVD sistem
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Alarm
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Fob kyç / Keyless entry
 • Sendilje me rregullim elektrik
 • Sendilje sportive
 • Brendi prej lëkure
 • Dritare elektonike
 • Dritare të ngjyrosura
 • Fshirëse e dritares së pasme
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme
 • Çati panoramike /Moonroof-Sunroof
 • Rrota aliazhi

Okazion !!!!
ABS, Konvertues kataliti, Central door lock, Sensor shiu, Sensor parkimi, Sistem kamera, Sensor dritash, Paket sportive, Bluetooth Cruise control, Sedilie lekure sportive dhe me ngrohje, Kamjo automatike, Baxha panoramike, Fenera bixenon, Adaptive Cruise Control, DSG + Distronic , Keyless go me dy çelsa.
Makine eshte me gjendje perfekte me goma te sapo nderruara 100%