Golf 1.6 7000€

2010 VW Volkswagen Golf Manual

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka VW Volkswagen
Modeli Golf
Kilometrazha 220 000
Lloji i karburantit N/A
Targa Shqiptare
Motorri 1.6
Viti 2010
Transmetimi Manual
Gomat 4WD
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme Kafe
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • MP3 (një disk)
 • DVD sistem
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Alarm
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Fob kyç / Keyless entry
 • Brendi prej lëkure
 • Dritare elektonike
 • Fshirëse e dritares së pasme
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme

Shes golf 6 1.6 me nafte shume ekonomik dhe ne gje gjendje Te mire!
7000 euro