€8 800

2010 VW Volkswagen Golf Automatik Benzin

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka VW Volkswagen
Modeli Golf
Kilometrazha 140 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Shqiptare
Motorri 2500
Viti 2010
Transmetimi Automatik
Gomat FWD
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme E zezë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • Telefon automjeti
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (një disk)
 • MP3 (një disk)
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Alarm
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Fob kyç / Keyless entry
 • Sendilje me rregullim elektrik
 • Sendilje sportive
 • Brendi prej lëkure
 • Dritare elektonike
 • Dritare të ngjyrosura
 • Fshirëse e dritares së pasme
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme
 • Çati panoramike /Moonroof-Sunroof

Shitet Golf 6
Kambio automatike, motorri 2.5 benzine (i pershtatshem per impiant gazi 100%), 140 mije km, viti prodhimit 2010, pasqyra elektrike me ngrohje, sedilje lekure te zeza elektrike dhe me ngrohje, sensore parkimi mbrapa, xhama te zinj me certifikate, ekran i madh me prekje, bluetooth, aux, baxha xhami, drita led, fenere mjegulle te adaptueshem neper kthesa. Makina ka ardhur nga Kanadaja, e sapo targuar, ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike. Cmimi 8800€ pak i diskutueshem.