Me Marrveshje

2010 VW Volkswagen Golf Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka VW Volkswagen
Modeli Golf
Kilometrazha 190 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2010
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

Shes Volkswagen Golf Vl1.6 TDI Viti 2010 Dizel,Posedon : klim tronik , tempomat , bordkompjuter, , karrigat me nxemje , gjama elektronik , pasqyre elektronik , goma te reja , kilometrat me garancion me liber te servisit , i ardhura nga gjermania me dogan te paguar , ne gjendje teknike shum shum te mir per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne TEL 045 883 888/045235555 IPKO 048 883 888 Auto salloni BONISI gjindet ne hyrje te prishtines ne Dragodan te rrethi TE ISMETI… Auto sallon BONISI: