€11 500 €10 500

Golf GTD fbrike 170 ps + 35 ps APR stage 1

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka VW Volkswagen
Modeli Golf
Kilometrazha 180 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2010
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

Makina ardhur nga gjermani vetem 10mij km pershkruar ne shqiperi , full servis , goma te reja , amortizator , vaj filtra dhe nuk ka nevoj per asgje.Makina e shte e gatshmenper kontroll te VW. (Me ndrrim nuk ka kte cmim)