€6 850

2008 VW Volkswagen Golf Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka VW Volkswagen
Modeli Golf
Kilometrazha 25 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri 2.0
Viti 2008
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme Gri
Karakteristika
  • Kondicioner
  • Mbyllje qendrore
  • AM / FM Stereo
  • Paisje zëri/ Kasetofon
  • CD (më tepër disqe)
  • Airbag për pasagjerin
  • Dritat e mjegullës
  • Sendilje me rregullim elektrik
  • Dritare elektonike
  • Fshirëse e dritares së pasme

Shitet Golf 6 Nafte me motor 2.0 dhe shume ekonomike.
Makina eshte me letra dhe e gatshme vetem per te kaluar ne emrin tuaj. Kjo makine eshte viti i pare ne Shqiperi dhe eshte perdorur me kujdes dhe me sherbimet qe kane qene te nevojshme per ta bere kete makine sa me komode. Aktualisht jane nderruar komplet paketa e freksionit e re dhe eshte ne super gjendje gjithashtu dhe gomat 100% te reja te sapo nderruara.
Makina ka:
Sedilje Kamoshi
Xhama elektrik dhe te zinj
Sedilje me ngrohje
Dy celsa origjinal
Hapje mbyllje qendrore
Disqe Alumini ne gjendje shume te paster
Ferrotat te reja
Shume e paster si jashte dhe brenda
Feneret dhe stopat shume te paster gjithashtu
Motorin ne super gjendje
Kondicioneri eshte ne gjendje maksimale
Makina ka letrat Shiptare dhe vaj filtra te nderruara per nje vit
Nese deshironi te shikoni makinen nga afer me kontaktoni ne numrin 0682000682
Ju mirepres!