€5 600 €4 850

VW Golf Automat

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka VW Volkswagen
Modeli Golf
Kilometrazha 170 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2007
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet VW Golf, nafte me motorr 1,9 TDI viti 2007, me kamjo automatike Makina ka nje konsum minimal te karburantit per arsye se disponon 6 marrshe dhe motorri punon gjithmon me pak xhiro. Makina ka sensor parkimi, klima tronic me 2 zona, sistem frenimi abs, esp kundra rreshqitjes etj. Makina sapo ka ardhur nga austria ku i eshte bere full servis. Makina eshte ne gjendje perfekte. Makines i jan paguar te gjitha detyrimet doganore. Per cdo gje mos hezitoni te me kontaktoni. Whats app / viber/ cel