€4 400 €3 900

OCAZION--SHITET & NDERROHET--OCAZION

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka VW Volkswagen
Modeli Golf
Kilometrazha 15 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2005
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

Golf 5 vitit 2005 motorr 1.9 Tdi diezel kamio Manuale 6+1 marshe me 192 mij km…ne super gjendje dhe Nderrohet vlera 4500 €