€7 000

2005 VW Volkswagen Golf Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka VW Volkswagen
Modeli Golf
Kilometrazha 190 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Kosovare
Motorri N/A
Viti 2005
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme N/A

shes gollf 5 2.0 tdi sport llaij isapo ardhur nga gjermanija idoganuar dhe homologimin ne gjendje shum temir posedon senzor parkimi sensor te fshisave senzor te dritave shum irujtur mbrenda dhe jasht