€2 300

Shitet Golf 4

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka VW Volkswagen
Modeli Golf
Kilometrazha 200 000
Lloji i karburantit LPG
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 1999
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

SHITETVW Golf 4 🔹Motorri – 1.4 benzine & gaz ( me gaz dhe ne leje qarkullimi)🔹Viti – 1999🔹Kambio – Manuale🔹Km – 250.000🔹Cmimi – 2.300€ i diskutueshem🔹Nr tel – 0688396552🔹Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Me te gjitha sherbimet e kryera dhe me goma te reja. Makina eshte e gatshme per cdo lloji prove.