€18 000 €17 000

Passat CC 2.0 R-Line

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka VW Volkswagen
Modeli CC
Kilometrazha 180 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2012
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Vw Passat CC R-Line 2.0 Bluemotion, kambio automatike DSG, pilot automatik, navigator, bluetooth, mp3, karte memorie, aux! Tapiceri gjysem lekure dhe gjysem kamosh, ngjyre e zeze,sediljet me ngrohje dhe autmatike! Makina disponon sistemin Keyless go,(makina hapet vetem duke vene doren tek doreza pa qene nevoja te shtypesh butonin), Ndezje me buton (mjafton te kesh celsin afer), Start/Stop( fiket ne trafik), Auto Hold, perde origjinale me buton,panorama, sensor shiu,sensor dritash,lares feneresh,pasqyra automatike me ngrohje dhe me erresim automatik, sensore parkimi para dhe mbrapa, fenere bi-xenon me opsionin qe kthehet neper kthesa! Bagazhi esht me sensor qe hapet me kembe,(mjafton qe te levizesh kemben dhe hapet)! Xhamat anash,mbrapa dhe siper komplet te zinj origjinal! Disqe 18 R-Line dhe 2 goma dimri! Letra e paguara deri ne nentor 2019 dhe siguracion Full Kasko deri ne maj 2020! Kiti motorrit dhe vaji i kambios i nderruar! E gatshme per cdo lloj prove!