Me Marrveshje

*VOLVO XC 90 3.2 BENZINE 4x4 AUTOMAT* 2011

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Volvo
Modeli XC 90
Kilometrazha 80 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2011
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E kuqe
Ngjyra e brendshme N/A

*TEL:0682002529*VITI 2011*KAMIO AUTOMATIKE TIP TRONIC*BENZINE 3.2*4×4*KLIMA TRONIC*SENSOR SHIU DHE DRITE*SENSOR PARKIMI PARA ,MBRAPA*SENSOR PARAKALIMI(BLIND SPOT)*FENER XENON*VENDE 7*DRITA MJEGULLE*PILOT AUTOMATIC*KOMPJUTER BORDI*LIDHJE TELEFONI ME BLUETIOTH*SISTEM AUDIO (PREMIUM)*SEDILJE LEKURE ELEKTRIKE ME MEMORJE*SEDILJE ME NGROHJE*XHAMA TE ZI TE FABRIKES*TAVAN PANORAMIK*MAKINA ESHTE FULL OPTION*MILJE 83.000*SAPO TARGUAR*TAKSA TE PAGUARA PER 1 VIT