€4 400

#shitur# 2008 Volvo CX90 3.2L

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka Volvo
Modeli XC 90
Kilometrazha 180 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2008
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E gjelbër
Ngjyra e brendshme N/A

Makine familjare ne gjendje te mire. Gjithcka e rregullt dhe funksionale.Me sensor parkimi, cruise control.Makina aktualisht ne Dubai. Arrin ne Durres 3 jave nga momenti i porosise. Cmimi perfshin inspektimin fizik, te gjitha letrat e eksportit, taksat dhe transportin detar. Dogana nuk eshte e perfshire! Dubai Cars Albania operon ne Dubai dhe Tirane. Importojme ne Shqiperi makina me porosi te cdo marke dhe viti. Makina okazion nga Dubai direkt tek klienti me kosto minimale.Per makina te tjera dhe menyrat e pageses ju lutem na kontaktoni.