€5 000 €4 900

Toyota Yaris

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Toyota
Modeli Yaris
Kilometrazha 140 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2007
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Toyota YarisMotorri- 1.4 D4DKambio-AutomatKarburanti-NafteViti i Prodhimit-2007Kilometra-144000Pershkrimi-Makina eshte e sapoardhur nga Zvicra me dogane te paguar ne gjendje perfekte e gatshme per çdo prove dhe shume ekonomike.Xhama Elektrik,Pasqyra Elektrike,Komanda ne Timon,Kondicioner etj.Shpati AutohausAutotransport:Zvicer-Shqiperi & anasjelltas.Adresa:Bulevardi Blu,Kamez,TiraneMundesi Blerje me keste mujore