€1 900

Toyota Yaris 1.0.cc Benzine

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Toyota
Modeli Yaris
Kilometrazha 190 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2001
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E gjelbër
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet Toyota Yaris 990 cc benzine viti 2001 ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e sapo bera e gatshme per cdo lloj prove. Ka 190.000 km. Eshte me siguracion te prere dhe letra te paguara deri ne qershor 2018. Makina ndodhet ne Lezhe. Cmimi eshte 1900 euro i diskutueshem. Nr tel-0696674703