€6 900

#shitur# Toyota RAV 4, model 2010, 4x4, 2.4L

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka Toyota
Modeli RAV 4
Kilometrazha 120 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2010
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E bardhë
Ngjyra e brendshme N/A

Tipi i motorit V4 2.4L 4×4 e bardhe, ngjyre bezhe brenda Shume e paster dhe e mirembajtur125000 km te garantuar me letra nga inspektimi rrugor, Gomat nderruar ne nentor 2017Makina aktualisht ne Dubai. Arrin ne Durres 3 jave nga momenti i porosise. Cmimi perfshin inspektimin fizik, te gjitha letrat e eksportit, taksat dhe transportin detar. Dogana ne Shqiperi nuk eshte e perfshire! Dubai Cars Albania operon ne Dubai dhe Tirane. Kemi ne gjendje makina te cdo marke dhe viti. Importojme makina okazion nga Dubai direkt tek klienti me kosto minimale.Per me shume inforrmacion na kontaktoni.