€6 499

2006 Toyota RAV 4 Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka Toyota
Modeli RAV 4
Kilometrazha 174 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri 2231
Viti 2006
Transmetimi Manual
Gomat AWD
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme Bezh
Karakteristika
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Fob kyç / Keyless entry
 • Sendilje me rregullim elektrik
 • Brendi prej lëkure
 • Dritare elektonike
 • Fshirëse e dritares së pasme
 • Çati panoramike /Moonroof-Sunroof
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore

🚘Marka: Toyota Rav4
🚀Forca motorrike: 2.2 Nafte 4×4 (175 Kuaj Fuqi)
ℹ️ Kilometrat: 174 Mije
⛽️Karburanti:Nafte
®️Lloji i kambjos: Manuale 6+1 marshe
ℹ️Viti i prodhimit: Dhjetor 2006
💶Cmimi:6500€
📱Nr i kontaktit:0692349154
📍Vendndodhja: Tirane
📝Pershkrim:
Shitet Toyota Rav4 2.2 Nafte. Makina eshte blere ne Gjermani para 3 vitesh dhe eshte ne gjendje te mire.
– Interior Lekure bezhe shume e paster dhe ne gjendje shume te mire.
– Keyless Go (Ndezje me buton)
– Kompjuter Bordi touch control
– Navigator dhe Kamer Parkimi
– Cruise Control
– Bluetooth, Youtube, Spotify
– Serdilje me ngrohje
– Tavan Panoramik
– Sensor Shiu dhe Drite
– Komanda ne Timon
– Klima me 2 zona
– Diesel Heater Webasto (nga pulti ngroh brenda makinen pa e ndezur)
– Goma te reja.

Shenim: Makina Shitet per arsye Emigrimi. (Makina preferohet te shitet ne datat 7- 8 gusht per arsye emigrimi)

Kontaktoni ne: 0692349154a