.

2006 Toyota RAV 4 Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Off-Road
Marka Toyota
Modeli RAV 4
Kilometrazha 167
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2006
Transmetimi Manual
Gomat 4WD
Ngjyra e jashtme N/A
Ngjyra e brendshme E zezë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • Raft drejtues
 • CD (një disk)
 • DVD sistem
 • AM / FM Stereo
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Fob kyç / Keyless entry
 • Sendilje me rregullim elektrik
 • Brendi prej lëkure
 • Fshirëse e dritares së pasme
 • Dritare të ngjyrosura
 • Dritare elektonike
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme
 • Rrota aliazhi

Shitet Toyota RAV4 2.2 Diesel D-CAT 4×4
viti 2006
kambio manuale 6+R marshe
167.000 km origjinale
ndezje me buton start/stop
mbyllet me shenje gishti tek dyert
me 2 celesa (smart key/ keyless)
sallon lekure ngjyre te zeze
sedilje elektrike dhe me ngrohje
klima me dy zona
xhama te zi origjinal
pasqyra me palosje
radio CD/DVD GPS
kompjuter bordi
komanda ne timon
pilot automatik
fenere me lupa
shume e paster si brenda dhe jashte