Me Marrveshje

🔸️TOYOTA RAV 4 2.2 DIESEL D-CAT

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Toyota
Modeli RAV 4
Kilometrazha 180 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2006
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

🔸️TOYOTA RAV 4 2.2 DIESEL D-CAT🔸️TEL: 0682002529🔸️2.2 NAFTE🔸️START/STOP( KEYLESS)🔸️VITI PRODHIMIT 2006🔸️CLIMATRONIC ME 2 ZONA🔸️LIDHJE TELEFONI ME BLUETOOTH🔸️KOMANDA NE TIMON🔸️DRITAT BI XENON🔸️PASQYRA ME PALOSJE🔸️NAVIGATOR SYSTEM🔸️EKRANI I MADH ME PREKJE🔸️KAMERA PARKIMI🔸️MP 3 🔸️DVD🔸️SEDILJE LEKURE🔸️SEDILJE ME NGROHJE DHE ELEKTRIKE🔸️PASQYRA ME PALOSJE🔸️SENSOR SHIU🔸️SENSOR DRITASH🔸️STEPTRONIC🔸️XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL NGA FABRIKA🔸️BORDCOMPUTER🔸️8 AIRBAG🔸️TAVAN PANORAMIK🔸️FULL OPTION 🔸️TAKSA TE PAGUARA🔸️SHERBIME TE KRYERA