€6 800 €5 300

2008 Toyota Corolla Verso Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka Toyota
Modeli Corolla Verso
Kilometrazha 200 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2008
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet toyota corolla versio e vitit 2008 ne gjendje perfekte si xhenerike ashtu edhe estetike makina disponon motorr 2.2 nafte 6 marshe komanda ne timon pilot automatik klima bizonale xhama te kater t elektrik dhe xhamat e pasem te zinj nga fabrika . Makines te gjitha sherbimet i jane bere ne kohe tek toyota edhe eshte perdorur nga nje person shume pak, makina ka te vetat 228 mij km origjinale . Letrat deri ne korrik 2021 cmimi pak i diskutueshem .MUNDESI NDERRIMI