€4 300 €3 700

2007 Toyota Corolla Verso Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka Toyota
Modeli Corolla Verso
Kilometrazha 200 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2007
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Toyota corrolla verso, 2006-2007, 2.2 naft (D-jeshile), sensor parkimi, limitatore, ndezje me buton, 2 celsa , klima, shume e paster dhe ne gjendje shum te mire, dogane e paguar , e sapo ardhur ne shqiperi, 5 vende, goma 80 % disje 17.0696340444