€5 000 €4 700

2006 Toyota Corolla Verso Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka Toyota
Modeli Corolla Verso
Kilometrazha 15 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2006
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet toyota corola verso .super makine familjare dhe ekonomike 6+1 vende .me te gjitha dokumentat deri ne 2021e sapo targuar e ardhur nga zvicra .mundesi nderrimi me makine me te vogel +- diferenca