€4 500

2005 Toyota Corolla Verso Manual Benzin

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka Toyota
Modeli Corolla Verso
Kilometrazha 150 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2005
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Bezh
Ngjyra e brendshme N/A

Makina eshte ne gjendje shume te mire, me sherbime te kryera ne kohe dhe dokumenta te paguara deri ne Maj 2021. E pershtatshme fare mire per impiant me gas. Cmimi 4500 euro.