€4 000 €4 300

Toyota Corolla 1.4Nafte 2006

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Toyota
Modeli Corolla
Kilometrazha 150 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2006
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Toyota corolla 1.4 Nafte viti 2006 me dogane te paguar me katalit Euro 4 Ndotje 0 Full option ,Sensor parkimi ,clima tronic ,komando timon ,cd player ,Abs ,Airebag ,2 celesa origjinal me pult ,disqe alumini goma te reja shum e mbajtur dhe shum ekonomike.