€2 500

2005 Toyota Corolla Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Toyota
Modeli Corolla
Kilometrazha 0
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2005
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Shes Toyota Corolla 1.4 naft me kambio automatike ne gjendje te mir. Serviset te gjitha te toyota te shenuara tek libreza e mirmbajtjes makines dhe te shoqeruara ime fatura. Per informazione te tjera mund te telefononi me WhatsApp ose viber. Nuk pergjigjem imail.