€1 500

2001 Toyota Corolla Manual Benzin

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Toyota
Modeli Corolla
Kilometrazha 15 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2001
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

Toyota Corolla 1.4 benzine me dokumenta te rregullta. Mbyllje qendrore me pult dhe me alarm. Xhama dhe pasqyra elektrike, kondicioner. Kambio manuale me 6 marshe, me indietro te sinjalizuar. Me zinxhir,jo me rrip motorri. Abs, airbag Radio CD me usb, karte memorie dhe sistem audio. Makina eshte ne gjendje perfekte si brenda dhe jashte dhe nuk harxhon me shume se 6 litra e gatshme per cdo lloj prove. Dokumenta te paguara deri ne Mars 2020. Cmimi 1.500 euro. Cel: 069 2043034