€2 500 €2 500

2007 Suzuki Swift Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Suzuki
Modeli Swift
Kilometrazha 120 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri 1.300
Viti 2007
Transmetimi Manual
Gomat 4WD
Ngjyra e jashtme E kuqe
Ngjyra e brendshme Gri
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (një disk)
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Dritare elektonike
 • Fshirëse e dritares së pasme
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme

Okazion Shitet Suzuki Swift
Viti prodhimit 2007
Motorri 1.3 diesel shum ekonomike
Makina eshte ne gjendje shum te mire motorike xhenerike dhe shum e paster
Makina posedon goma te mira
komanda ne timon xhama elektirk
Sendilje me ngrohje radio cd
Xhamat e zinj me leje 5 vjeçare
Me letra te paguara deri ne shtator 2022
Tel&whatsapp +355685315454
Shitet per arsye emigrimi
Çmimi 2500€