€3 700 €3 299

2009 Suzuki Splash Manual Benzin

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Suzuki
Modeli Splash
Kilometrazha 70 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2009
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E bardhë
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet makine: Suzuki Splash viti 2009. Makina esht ne gjendje perfekte si nga ana motorrike, xhenerike ashtu dhe vizuale. Goma te reja, xhama te zi origjinal me kondicioner, pasqyra elektrike, letrat e prera per 1 vit. Makina esht shum ekonomike motorr 1000 benzine me 70 000 km. Makina esht e gatshme per cdo lloi prove. Cmimi : 3 500 € i diskutushem