€10 000 €8 500

Okazion..Ssangyong 2.0 nafte, 4x4, automatic, 2011

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka Ssangyong
Modeli Korando
Kilometrazha 120 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2011
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E bardhë
Ngjyra e brendshme N/A

Okazion Ssangyong Korando 2.0 nafte, 4×4, fuoristrad e vogel, kambio automatice, viti 2011, 120000km orgjinale, makina eshte full per versionin e vet, sensor parkimi, eco, tapiceri shume e paster, sedilje mershini + ngrohje sedilesh, xhama te zinje orgjinal, disqe alumini, goma te reja, makine Koreane dhe shume e fort, makine familjare, ne gjendje perfekte, shume ekonomike si makine dhe shume praktike per qytete, ideale dhe per femrat qe duan fuoristrade, eshte me letra te paguara per 1 vite. Cmimi 8500 €.. Mundesi nderrimi, me nderrim ka cmime tj.. +/- diferencen… .. Mercedes-Benz, Audi, BMW, VW Caddy, Volkswagen, BMW seria 1, seria 3, seria 5, seria 7, Fiat punto, Bravo, 500, Renault klio, Modus, Peugeot, Citroen, Hyundai, Kia, picanto, Rio, Golf, Polo, Passat, Ml, Q1, Q2, Q3, Q4, Q5, Q7, X1, X2, X3, X4, X5, X6, A1, A2, A3, A4, A5, A6, A7, A8, C1, C2, C3, C4, C5.