€3 800

2007 Smart ForTwo Steptronic / Tiptronic Gaz (TNG) / Benzinë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Smart
Modeli ForTwo
Kilometrazha 123 000
Lloji i karburantit Gaz (TNG) / Benzinë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2007
Transmetimi Steptronic / Tiptronic
Gomat RWD
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme Gri
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Mbyllje qendrore
 • AM / FM Stereo
 • CD (një disk)
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Fob kyç / Keyless entry
 • Fshirëse e dritares së pasme
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme
 • Çati panoramike /Moonroof-Sunroof

Shitet OKAZION
smart 1000 benzin/ gaz
Impjant gazi i sapo montuar
Ne gjendje shum te mir si gjenerike dhe estetike
Shum i bukur dhe i shpejte
Cmimi i diskutueshem
Mund te vini ta shikon nga afer
Faleminderit