€14 000

2015 Škoda Superb Manual Benzin

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Škoda
Modeli Superb
Kilometrazha 102 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Shqiptare
Motorri 1.4
Viti 2015
Transmetimi Manual
Gomat AWD
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E zezë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Dritare elektonike
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme

Prodhimi: Gusht 2015
Km: 102000km
Motorri: 1.4 Benzine TFSI
Konsumi: 4.5l/100km
Full Opsione
Komanda ne timon
Sedilje me ngrohje
Sensor Parkimi
Pasqyra me hapje dhe mbyllje automatike
Komanda ne board
Economic/Sport/Nomal Mode
E pershtatshme per gas 80%
Blere tek koncesionari
Letrat te paguara per 1 vit
Sapo jane nderruar vaj dhe filtra