Cmim i diskutueshem

2008 Škoda Octavia Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Škoda
Modeli Octavia
Kilometrazha 130 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri 1896
Viti 2008
Transmetimi Manual
Gomat AWD
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme Gri
Karakteristika
  • Kondicioner
  • Mbyllje qendrore
  • AM / FM Stereo
  • CD (një disk)
  • Airbag për shoferin
  • Airbag për pasagjerin
  • Airbag anësor
  • Dritat e mjegullës

Skoda Octavia 1.9 TDI e thjeshte shume ekonomike. Makina eshte e ardhur nga Belgjika dhe shume pak e perdorur ne Shqiperi. Makina shitet per arsye mosperdorimi. Ka vetem 130 000 Km. Mund te me kontaktoni per cdo pyetje ose per ta pare makinen nga afer.