€1 000

1994 Seat Terra Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Seat
Modeli Terra
Kilometrazha 10 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Kosovare
Motorri N/A
Viti 1994
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E kuqe
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet pikapi seat terra 1 .4 diesel 1994 . Vetura eshte ne gjendje shume te mire ,dhe te rregullt . Regjistrim ka deri me date 20. 05 .2016.