€5 300

Seat leon 2010 mundesi nderrimi

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Seat
Modeli Leon
Kilometrazha 100 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2010
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

Seat leon viti 2010 e sapoardhur, me letra deri ne janar 2020, me 117000 mije km, te gjitha sherbimet e kryera vaj filtra, etj. Full opsion xhama te zi fabrike, komanda ne timon, aux, mp3, usb, 4 gomat e sapo vena (prodhim 09/ 2018)… motorr 1.2 benzine shum ekonomike dhe e shpejte versioni me turbo, te gjitha pjeset i ka golf 6.mundesi nderrimi mundesisht passat cc , bmw seria3 , audi A5 , etj Cel. 0672066241