€2 900

2006 Seat Leon Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Seat
Modeli Leon
Kilometrazha 125 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri 1.9
Viti 2006
Transmetimi Manual
Gomat AWD
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E zezë
Karakteristika
  • Kondicioner
  • AM / FM Stereo
  • Paisje zëri/ Kasetofon
  • CD (një disk)
  • CD (më tepër disqe)
  • MP3 (një disk)
  • DVD sistem
  • Airbag për shoferin
  • Airbag për pasagjerin
  • Airbag anësor

Seat Leon 1.9 naft 105 cv 🏎
-Vit prodhimi 2006✅
-125.000 km✅
-Manuale✅
– E sapo ardhur , me dogan te paguar✅
– Goma 80%✅
– Tapiceri(cope)
-Sherbimet e bera , ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike ✅

Cmimi : 3200€ I Diskutueshem✅🤝✍🏻

cel: 0674897814
cel: 0692933169