Me Marrveshje

2006 Seat Ibiza Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Seat
Modeli Ibiza
Kilometrazha 150 000
Lloji i karburantit Gaz (TNG) / Benzinë
Targa Shqiptare
Motorri 1400
Viti 2006
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme E zezë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Mbyllje qendrore
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (një disk)
 • MP3 (një disk)
 • DVD sistem
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Dritare elektonike
 • Fshirëse e dritares së pasme
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme

Shitet Seat Ibiza 1.4 Benzin- Gaz ,Viti i prodhimit 2006. Kamio manuale. Klima. Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe e perdorur vetem nga nje person. Shume ekonomike.
Te gjitha dokumentat e sapo kryera deri ne qershor 2021.Cmimi 2500 euro.