€3 300

2009 Renault Clio Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Renault
Modeli Clio
Kilometrazha 110 000
Lloji i karburantit Gaz (TNG) / Benzinë
Targa Shqiptare
Motorri 1.2
Viti 2009
Transmetimi Manual
Gomat AWD
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E zezë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (një disk)
 • CD (më tepër disqe)
 • DVD sistem
 • MP3 (një disk)
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Dritat e mjegullës
 • Dritare elektonike
 • Fshirëse e dritares së pasme
 • Dritare të ngjyrosura

Renault Clio 1.2 benzin/gaz

-Vit prodhimi 2009✅
– 110.000 km ✅
-Manuale ✅
-E sapo ardhur,me dogane te paguar, gati per targa✅
-Tapiceri(cope/lekure)✅
-Goma 70%✅
-Gjendje shume e mire motorike dhe xhenerike✅

Cmimi : 3300€ i diskutueshem ✅✍🏻🤝

Cel: 0674897814
Cel: 0692923169