€27 990 €23 000

Porsche Cayenne - Viti 2012 - Motorr 4.8

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka Porsche
Modeli Cayenne
Kilometrazha 0
Lloji i karburantit Benzin
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2012
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet Porsche Cayenne e vitprodhimit fundi 2011, motorr 4.8 Benzine , ngjyra e zeze perle, mjeti ka 198 mij km Origjinale ku mund ta verifikoni me nr. Shasie WP1ZZZ92ZBLA50057……….Tapiceri lekure ngjyre bezhe shum e paster-Sedilje elektrike -baxho xhami-Start/Stop, sistem busulle, me dy celsa origjinal-Hold-Navigation -CD-DVD-AUX -Klima Bi-zone -Sensore parkimi para mbrap + kamera -Fenere full led me Xeno Bixeno -Komanda ne timon -timon druri me ngrohje-perde elektronike- Pasqyra me palosje, Mbyllje bagazhi me buton -Pilot automatik -Marsha ne timon F1 -navigator, Disqe origjinal -4 Goma michelin te reja, Mjeti esht me sherbime si dhe liber servisi. Impjanti gazit i vjen 100%, eshte Me dogan te prer, Cmimi i diskutushem 23000€Tel 067 200 3003