€9 500

2009 Cayenne GTS FULL OPTION

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka Porsche
Modeli Cayenne
Kilometrazha 140 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2009
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E bardhë
Ngjyra e brendshme N/A

Desert Eagle Motors ofron per shitje Cayenne GTS super gjendje. Gjithcka funksionale. Full options!! Vetem 142,000 km. Motorr 4.8 benzineMakina ndodhet ne Dubai aktualisht. Mund ta sjellim ne Durres per 9500 euro perfshire dhe shkarkimin e kontenierit.Cmimi perfshin gjithcka pervec doganes.Desert Eagle ofron okazione nga Dubai direkt te klienti me kosto minimale.Per me teper na kontaktoni.