€1 300 €800

1989 Peugeot 309 Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka Peugeot
Modeli 309
Kilometrazha 300 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Kosovare
Motorri N/A
Viti 1989
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E kuqe
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet peugeot 309 diesel 1.9 i regjistruar kam edhe disa pjes rezerv dyert gypekin amortizerat e par kryt e vollanit etj .shitet edhe rimorkio me sistem te frenimit . Bashk dhe ndamas