Me Marrveshje

OKAZIONN ! PEUGEOT 308 DIEZEL 1.6 ! MUNDESI NDRIMI

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Peugeot
Modeli 308
Kilometrazha 10 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2015
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

MAKINA ESHTE TARGUAR DHE JAN KRYER TE GJITHA SHERBIMET…MOTOR 1.6 DIEZEL HDI..SHUM EKONOMIKE…FULL OPSION..NO COMENT..SHUM E MBAJTUR..SI E RE !!!PER CDO INTERES TJETER KONTAKTO NE TEL..0674322273WATSAP…VIBER…