Me Marrveshje

SUPER OKAZIONNNNN !! PEUGEOT 308 !! MUNDESI NDRIMI

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Peugeot
Modeli 308
Kilometrazha 10 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2015
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

MAKINA U TARGUA DHE JU KRYEN TE GJITHA SHERBIMET…VAJRA..FILTRA..FERROTA..GOMA TE REJA… GJENDJA E MAKINES.. NO COMENT…E RE…FULL OPSION…SHUM EKONOMIKE..1.6 NAFTE HDI…TEL…0674322273..WATSAP…VIBER