€0 €7 300

2014 Peugeot 208 Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Peugeot
Modeli 208
Kilometrazha 150 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2014
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E bardhë
Ngjyra e brendshme N/A
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • Telefon automjeti
 • Raft drejtues
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (një disk)
 • CD (më tepër disqe)
 • MP3 (një disk)
 • DVD sistem
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Alarm
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Dritare elektonike
 • Fshirëse e dritares së pasme
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme
 • Rrota aliazhi

Shitet Peugeote 208 viti 2014 motorri 1.4 me 156.000 km te kaluara te sigurta.Vetura posedon led dritat mbrapa, dritat e mjegulles.po ashtu posedon navigacion te madhe fabrikisht.Komanda ne vollan.asht shum e ruajtur si mbrenda ashtu dhe jasht.posedon dogan dhe homologim 045 553 387044 433 660