Me Marrveshje

2012 Opel Zafira Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Opel
Modeli Zafira
Kilometrazha 190 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Kosovare
Motorri N/A
Viti 2012
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

OPEL ZAFIRA B 1.7 ecflex sa po DOGANUAR 🇨🇭🇽🇰Vetura e Sapo ardhur Nga “ZVICRRA” (SG) Ju Garantojme per kilomatra, mund t’i verifikoni edhe te serviset e autorizuar.Vetura i posedon keto gjera: Ccm: 1.7 CDTI – 125/ Ps 228 bhp or 81 KW, Viti 17 .01 .2012 ~~ Modeli 2013 . • Shpejtesi 6 + 1R . • Librin e Servisit. • Pasqyret: Elektronike.• Gjamat: Elektronik.• Drrita: te mjegulles. • Komandat në timon. • Ulset : me AIR.• Ulset : me Buton . • Senzor Shiu.• Bordcompiuter.• Tempomat.• Media /MP3 .• CD-Player .• Blutetooth .• NAVi Media .• AUX-IN .• AirBag.• ESP.• ABS.• USB. Çmimi sipas marrëveshjes,mundesi pagese edhe me Kredi: “NLB Bank” dhe “MOGO” ✍️Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:☎️ Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp☎️ Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp