Me Marrveshje

Opel Zafirai 1.9 naft 2007 automat ndrrohet🔴🔵

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Opel
Modeli Zafira
Kilometrazha 15 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa TĂ« huaja
Motorri N/A
Viti 2006
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Opel zafira 1.9 naft viti 2007 kamje automat 6+1 vendsh.E sapo ardhur nga Gjermania me dogan te paguar. Ne gjendje super si brenda dhe jashta Cel.0683963448.dhe ndrrohet me Posh Cayenn ;4200€