"OKAZION" nese te intereson kontakto

2004 Opel Vectra Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Opel
Modeli Vectra
Kilometrazha 25 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2004
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • Telefon automjeti
 • Raft drejtues
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (një disk)
 • CD (më tepër disqe)
 • MP3 (një disk)
 • DVD sistem
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Alarm
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Fob kyç / Keyless entry
 • Sendilje sportive
 • Brendi prej lëkure
 • Dritare elektonike
 • Fshirëse e dritares së pasme
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme

Opel vectra GTS 2.2 dti motorr me zingjir sherbimet e bera ne koh, klima Sedile gjusem lekur/rrjet Android navigator kompjuter ne bord pilot automat Disqe alumini 17inch 4 goma te reja baterija e vur ne 10tor 2019 letra deri ne 31.12.2020 kilometres 260.000 makina shitet per arsyje mos perdorimi. Jetoj ne gjermani mund te me kontaktoni me whats up viber. Dhe mund ta shikoni kur te doni dhe ta kontrolloni. Vaj filtera ne dat 12.06.2020 dhe 3 shparullat te reja konvergjens. Cmimi diskutushem