€100 €90

2004 Opel Corsa Automatik Benzin

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Opel
Modeli Corsa
Kilometrazha 70
Lloji i karburantit Benzin
Targa Shqiptare
Motorri 1.2
Viti 2004
Transmetimi Automatik
Gomat FWD
Ngjyra e jashtme Argjend
Ngjyra e brendshme E zezë

Auto Ledi Ju Ofron Pjese Kembimi Per Opel Dhe Fiat 2000-2013 nr Cel : +355 68 55 69 993