€6 950

2011 Opel Astra Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Opel
Modeli Astra
Kilometrazha 160 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Kosovare
Motorri N/A
Viti 2011
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet opel astra viti 2011, i servisuar me rregull dhe ne gjendje te shkelqyer teknike dhe optike.