Me Marrveshje

2011 Opel Astra Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Opel
Modeli Astra
Kilometrazha 150 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2011
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

OPEL Astra J 2.0 CTDi Full extrra Sapo DOGANUAR 🇨🇭🇽🇰Vetura e Sapo ardhur Nga “ZVICRRA” (SG) Ju Garantojme per kilomatra, mund t’i verifikoni edhe te serviset e autorizuar • Vetura i posedon keto gjera: Ccm: 2.0 CDTI -160 / Ps 228 bhp or 118 KW, • Viti 26 . 03 . 2010 ~~ Modeli 2011 .• Shpejtesi 6+1R • Librin e Servisit. • Pasqyret: Elektronike.• Gjamat: Elektronik.• Gjamat: ©olo®™ .• Drrita: te mjegulles. • Drrita : Xenon.• Klima : Tronick. • Ulset : me AIR.• Ulset : me Buton . • 4 Gomat E Reja.• Senzor Shiu.• Bordcompiuter.• Tempomat.• Sd Card.• Media /MP3 .• CD-Player .• Blutetooth .• AUX-IN .• NAV. • AirBag.• ESP.• ABS.• USB. Çmimi sipas marrëveshjes,mundesi pagese edhe me Kredi: “NLB Bank” dhe “MOGO” ✍️Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:☎️ Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp☎️ Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp