Opel Astra sw 2010, manual, 1.7 nafte, 5000 Euro

2010 Opel Astra Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka Opel
Modeli Astra
Kilometrazha 132 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri 1700
Viti 2010
Transmetimi Manual
Gomat FWD
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme Gri
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • Raft drejtues
 • MP3 (një disk)
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Alarm
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Fob kyç / Keyless entry
 • Dritare elektonike
 • Dritare të ngjyrosura
 • Fshirëse e dritares së pasme
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme

Shitet Opel Astra portobagazh, viti “dhjetor 2010″ (model i ri 2011), kambio manuale, 1.7 nafte, 132.000 km origjinale, 5 porta, ngjyrë gri metalizato, kasetofon origjinal radio/cd, telefon me komanda ne timon, limitator shpejtesie, sensor drite dhe shiu, klima, 8 airbag, xhama-pasqyra elektrike, xhama te erret origjinale, disqe cerkin lega 17”, gomat 80%, në gjendje shume te mire motorrike-xhenerike, shume ekonomike, 2 celësa, me doganë, e sapoardhur. Cmimi 5000 Euro i padiskutueshem. Cel. 0673894604.